מועדים לשמחה חגים וזמנים לששון 

מתחברים בדרך לירושלים סוכות התשע"ה 2014

 

צעדת "מתחברים בדרך לירושלים"

רישום לבודדים ומשפחות >>

 

מסלולי הצעדה

מסלולי הצעדה כוללים מסלול למשפחות, מסלול לקבוצות ומסלול מותאם לנכים. מסלול הבינוני (10 ק"מ).
מסלול קצר (5 ק"מ) – נקודת זינוק בחרבת סעדים. למסלול הארוך (16 ק"מ מטיבי לכת) – נקודת זינוק חורשת חניון בר גיורא.המסלולים עוברים בנופיו המרהיבים של הרי ירושלים המערביים  ובנחלים והמעיינות החבויים בהם:עין מסלע, עין קובי, נחל רפאים ונחל עין כרם. אתרים עתיקים כחרבת צום וחירבת סעדים שזורים לאורכו של מסלול הצעדה. ביום השני לצעדה מעבר דרך שכונות עין כרם, סביב האוניברסיטה העברית עד לנקודת הסיום בהר הרצל. לאורך מסלול  יוכלו הצועדים להתרגע בסוכות הפעלה. כל המסלולים מסתיימים בחורבת סעדים.
 
 
 

 

דרכי הגעה

משפחות וצועדים המגיעים ברכבים פרטים, יגיעו לחניה  בחרבת סעדים, דרך כביש הגישה היורד מיד קנדי. שאטלים יקפיצו לנקודת הזינוק בבר גיורא את המעוניינים במסלול הארוך. לא תהיה שמירה בחניון בר גיורא אלא רק בח. סעדים. לצורך הגעה ברכב לחרבת סעדים – יש לכתוב ב-waze "חורבת סעדים"(לא תתאפשר הגעה מכיוון עין חינדק).  קבוצות המגיעות באוטובוסים יגיעו ישירות לנקודות הזינוק של המסלול הארוך בחניון בר גיורא. למגיעים בתחבורה ציבורית ניתן להגיע מהתחנה המרכזית ירושלים ברכבת הקלה עד להר הרצל ומשם בקו 150 של אגד עד למושב עמינדב. ממושב עמינדב הליכה קלה ברגל  (2 ק"מ) או בטרמפ עד לחניון חרבת סעדים. קבוצות של מעל 20 איש יוכלו לקבל הקפצה בתאום מראש.
 

 

סדר יום ראשון לצעדה יום שני 13.10.2014

 

התארגנות ערב סוף היום הראשון

17:00 - 18:30התארגנות - מתחם הלינה בחורבת סעדים

 

אירועי תרבות בערב הראשון

 
 
ארגון מתחברים ומרכז המועצות מזמין אותכם לערב שכולו על טהרת הביחד הישראלי. מופע ייחודי עם מיטב  הקלאסיקות בעברית. חיבור ומוסיקה בהשתתפות להקת קפה שחור חזק, להקת הדור האחרון, להקת צופי שבא, להקות צבאיות, חבורת הזמר "שדות ירוקים", להקת הדבקה מעילבון ובהנחיית קובי אריאלי ועלא יצחק. בואו לראות מה קורה כשראפרים פוגשים מקהלה חסידית. איך זה נשמע שלהקת רוק מתערבבת ביחד עם חבורת זמר? מה עושה להקה צבאית עם בני נוער? ומה יוצא שסטנדאפיסט חרדי פוגש סטנדאפיסטית ערביה?
 
 

 

יום שלישי 14/10/2014

06:00-07:30 - התארגנות וקבלת סנדויצ'ים לדרך עבור ארוחות בוקר וצהריים.
06:30 -08:00 - הזנקות לכוון ירושלים
10:00-11:00- אירוח בבתי משפחות בשכונות עין כרם, בית וגן. בתאום מראש איתנו ערב לפני.
11:00- 13:00 - התכנסות בהר הרצל הפעלות + סוכת אירוח של הרב הראשי שמארח אנשי דתשונים.
13:00-13:30 - טקס סיום ברחבת הר הרצל ופיזור- בסיום הטקס יהיו הקפצות לבעלי רכב פרטי לחניון בחרבת סעדים.

 

 

חשוב להביא

לשימושכם: אפליקצית מצוקה של איחוד הצלה. להורדה לחצו על הקישור