מידעון מספר 7 דצמבר 2014 

מתנדבים למתחברים ובונים עתיד ביחד

 

שלום לכל שותפנו ב"מתחברים" בטעות החסרנו במידעון ששלחנו את הסרטון של צעדת "מתחברים בדרך לירושלים" ביחד עם טעות בתיאור הפעילות בהובלת מנהל חברה ונוער שותפינו העיקרי. מצורף המידעון המעודכן מחדש. סוף שבוע נעים - צוות "מתחברים-בונים עתיד ביחד".

 

רשת ארגוני "מתחברים - בונים עתיד ביחד" שוקדים בימים אלו על ביסוס הקשר עם הפעילים והקמת תשתית מתנדבים לתמיכה בפעילויות בשטח ובמטה. זאת לנוכח התרחבות משמעותית בהיקף הפעילויות של "מתחברים" ולאור הנכונות והרצון של מספר גדל והולך של מצטרפים חדשים וותיקים לתרום מזמנם לפעילות "מתחברים". המעוניינים להצטרף כמתנדבים לרשת "מתחברים" בתפקידים שונים ומגוונים מוזמנים ללחוץ על הקישור. לפרטים נוספים >>

 

סיכום צעדת "מתחברים בדרך לירושלים"

זו השנה השנייה שרשת "מתחברים-בונים עתיד יחד", בשיתוף מרכז המועצות האזוריות, מובילים את חידוש המסורת הלאומית של עלייה לירושלים בצעדה בת יומיים במהלך חול המועד סוכות. מטרת הצעדה היא ליצור חיבור כפול: בתוך ציבור הצועדים ממגזרים וממקומות שונים, ובין הצועדים לירושלים, עיר שלושת הדתות. השנה השתתפו בצעדה מעלה מ-6,000 צועדים, שייצגו את כלל החברה הישראלית. לתמונות ולסיכום הצעדה לחצו על הקישור.
קרא עוד

 

צפו במתחברים בדרך לירושלים- 2014
המשתתפים בצעדה- תגובות, הפעלות והרבה שמח למען אחדות ושיתוף.
 
 
צפה עכשיו

 

פעילות מתחברים בארצות הברית – נובמבר 2014

בתחילת חודש נובמבר נסעו יושבי הראש של רשת מתחברים, רם שמואלי ואביהו סופר, לסדרה של פגישות ואירועים בבוסטון, בניו יורק ובוושינגטון. בבוסטון התקיים אירוע מתחברים שלישי בתוך שנה, בדרך לתהליך משמעותי של חיזוק הקהילה הישראלית בבוסטון. בוושינגטון קיבלה מתחברים שני מושבי תוכן בכנס ה-IAC (Israeli-American Council), שבו השתתפו מאות נציגים מכל ארצות הברית. בנוסף לפעילויות התוכן בכנס ולאירוע בבוסטון קיימו שמואלי וסופר פגישות רבות עם תורמים פוטנציאליים על מנת להרחיב את פעילותה של רשת מתחברים ב-2015.

 

סיכום תהליך שיתוף ציבור במזרח נתניה

מזה כחצי שנה מקיימת רשת מתחברים תהליך ארוך טווח של שיתוף ציבור, בהובלת מתנ"ס מזרח נתניה ומנהלת המתנ"ס סמדר דרורי. תהליך זה הינו ראשוני מסוגו במתחברים, ומהווה סנונית ראשונה לפעילויות דומות שכבר מתקיימות היום במתנ"סים נוספים בארץ ובקהילות שונות. בסוף אוקטובר התקיים אירוע השיא של התהליך – מפגש שיתוף ציבור בהשתתפות כ-150 משתתפים משכונות מזרח נתניה. במהלך המפגש דנו המשתתפים ברעיונות כיצד לייצר חיבור משמעותי יותר בין השכונות השונות ובין התושבים, תוך קידום של אירועים ומופעים משותפים בהובלת המתנ"ס.

 

מתחברים נגד גזענות

בתאריך 20/11/2014 התקיימו ב-3 מוקדים בארץ פעילויות "מתחברים נגד הגזענות" בהובלת מנהל חברה ונוער במשרד החינוך ובשיתוף רשת "מתחברים בונים עתיד ביחד. האירועים התקיימו במהלך שבוע הסובלנות הבין-לאומי שחל בשבוע שעבר, ובעקבות התגברות הקולות הגזעניים בחברה הישראלית בכלל, ובין יהודים וערבים בפרט. לתמונות ופרטים נוספים לחצו על הקישור.
קרא עוד