דף הבית >> אודות >> האנשים
 
האנשים במתחברים
אביהו סופר - יו"ר משותף
אביהו בן 47, נשוי ליעל אדריכלית נוף, ואב לארבעה: דבורי, דוד, נעמי ויוספי.

לוחם ומפקד ביחידה מובחרת - פלוגת חבלה מוצנחת בחטיבת הצנחנים. 
בעל תואר ראשון בתוכנית למנהיגות חברתית באוניברסיטת חיפה. 
כיום לומד לתואר שני במדעי המדינה במחלקה למנהל ומדיניות ציבורית, התמחות במנהל שלטון מקומי באוניברסיטת חיפה, ומשמש כעוזר הוראה ואחראי על התוכנית המעשית בתואר.
בעברו היה אביהו שותף להקמת "האוזן השלישית". 
לאחר מכן היה בין מקימי עמותת "בני ברוך - קבלה לעם", בה שימש בתפקידים שונים. 
לפני כארבע וחצי שנים הקים והוביל את עמותת "תנועת הערבות לאיחוד העם", תנועה חברתית חינוכית א-פוליטית, שהציבה לעצמה למטרה להעלות את ערך הערבות ההדדית בקרב עם ישראל והחברה הישראלית.
יחד עם תא"ל (במיל) רם שמואלי, הקים ומוביל כיום כיו"ר משותף את רשת הארגונים הפתוחה "מתחברים – בונים עתיד ביחד", רשת פתוחה של ארגונים הפועלת לקדם את ערכי האחדות והערבות ההדדית בין כל חלקי החברה הישראלית ומאפשרת בניית עתיד משותף ביחד ברמה הקהילתית, עירונית ולאומית.
לפני כשנה וחצי הקים אביהו יחד עם חברים נוספים את רשימת "ביחד", רשימה של "תושבים למען תושבים", שרצה לבחירות המקומיות בפתח תקוה ונבחרה ברוב גדול עם ארבעה מנדטים למועצת העיר. 
אביהו משמש בהתנדבות כחבר במועצת העיר פתח תקוה, בסיעת "ביחד" והוא חבר בוועדות שונות בעירייה, ביניהן וועדת חינוך, הוועדה לענייני ביקורת ועוד.
מזה 18 שנים הוא לומד את חכמת הקבלה אצל הרב ד"ר מיכאל לייטמן.
 
 
תא"ל במיל.  רם שמואלי  - יו"ר משותף 
רם שמואלי נולד וגדל בכפר יהושע, בנם של צביקה ועמליה. הוא דור שלישי למשפחת חקלאים מקומית ונכד לעולי העלייה השלישית. רם שמואלי הוא טייס קרב לשעבר בחיל האוויר הישראלי, בתפקידו האחרון בצה"ל כיהן כראש להק המודיעין בדרגת תת-אלוף. לאחר שיחרורו פעל בנושאי חינוך, והקים ב-2008, יחד עם יצחק אוחיון, מנכ"ל אינטל ירושלים, את "צוות משימה ציבורי - הטובים בחינוך" (יחד מורים), שפעל בתחילה כמנהלת ייעודית במשרד החינוך, לצורך הכשרה להוראה של פורשים מצה"ל וכוחות הביטחון ויוצאי תעשיית ההיי-טק. הוא נבחר ב-2009 לאחד מ-50 המובילים בחינוך בישראל על ידי מגזין העיר. רם שמואלי הוא שותף מייסד ומנהל תוכנית ערי חינוך.
 
החל משנת 2010 מכהן רם שמואלי כיו"ר ארגון השומר החדש. כמו כן הוא יו"ר משותף של רשת הארגונים "מתחברים לעתיד משותף".
 
ב-2015 זכה בפרס ירושלים לאחדות ישראל.
 
רם שמואלי נשוי ואב לארבעה ילדים, ומתגורר במושב כרם מהר"ל. הוא מגדל זיתים ומפיק שמן זית אורגני.
   
 
לייבסיטי - בניית אתרים